Erzincan Valiliğinin himayelerinde çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Kemah’ta düzenlenen ve Kemahlı çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte; balon park, seyyar salıncak, köpek gösterisi, palyaço eğlenceleri, konser, Hacivat-Karagöz, okçuluk, sanat atölyeleri ile geleneksel oyun ve yarışmalar gibi pek çok etkinlikte Kemahlı minikler doyasıya eğlendiler.
Çocukları etkinlikte Kemah Kaymakamı Ökkeş Safa Türkoğlu’da yalnız bırakmadı.
![Kemahlı çocuklar doyasıya eğlendiler](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/05/25/d15f291c-9bfd-4eb0-86a3-568a69ead410-detail-1.jpg)