![Karesi’de akıl ve zeka oyunları atölyesi başlıyor](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/14/8eef57c8-aaee-40a7-96b7-c568fe0fa437-detail-1.jpg)
Karesi Belediyesi’nin çocuklara yönelik çalışmaları kapsamında yürüttüğü Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’ne başvurular başladı. Balıkesir Üniversitesi, Karesi Belediyesi, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Karesi Kent Konseyi ile Balıkesir Üniversitesi Akıl ve Zeka Oyunları Topluluğu işbirliği ile düzenlenen Karesi Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi çalışmalarına 18 Şubat Pazar Günü başlayacak. İlkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıflara yönelik kurslarda 1. ve 2. sınıflar 11.00- 11.50 arası, 3. ve 4. sınıflar ise 12.00- 12.50 arası eğitim alacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslarda Balıkesir Üniversitesi öğretim üyesi ve öğrencileri tarafından çocuklara eğitim verilecek.