TIC HOLDING Header
  • USD 27.356
  • EUR 28.879
  • Altın 1665.062
  • BIST 100 8283.67
  • Genel

Ensarioğlu'ndan Bağlar Belediyesi temizlik aracınım yakılmasına sert tepki

ENSARİOĞLU:'BİRİLERİ KÜRTLER ADINA KÜRTLERE HİZMET EDEN ARAÇLARI YAKIYOR "
Ensarioğlu'ndan Bağlar Belediyesi temizlik aracınım yakılmasına sert tepki
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nu ziyaret ederek dayanışma duygularını paylaşan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, Bağlar Belediyesi'ne ait temizlik aracının yakılmasına sert tepki gösterdi.
Başkan Beyoğlu'na "geçmiş olsun " dileğinde bulunan Ensarioğlu,"Kürtleri temsil ettiğini iddia eden birileri Kürtlerin hizmet almasından rahatsız ve Kürtlere hizmet götüren araçları yakıyor " diye konuştu.


AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, Bağlar Belediyesi'ne ait temizlik aracının sabah saatlerinde Kaynartepe Mahallesi'nde terör unsurları tarafından yakılması nedeniyle Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'na "geçmiş olsun " ziyaretinde bulundu.
Her konuda Başkan Beyoğlu ve belediyenin yanında olduklarını ifade eden Ensarioğlu, halka hizmet eden ve yine halkın malı olan araçları yakan zihniyetin artık Kürt halkının yakasından düşmesi gerektiğini söyledi.
Yapılan saldırıyı en sert dille kınadığını belirten Ensarioğlu, Diyarbakır halkının huzur ortamını bozmak isteyenlere prim vermeyeceğini kaydetti.

"Bağlar Belediyesi Tüm İmkanlarıyla Halkımıza Hizmet Ediyor "


Ensarioğlu,"Kürtler adına hareket ettiğinizi söyleyeceksiniz ama Kürtlere yaşam hakkı tanımayacaksınız. Kürtlerin hizmet almasından rahatsız olacaksınız. Bu anlayış kabul edilemez. Bağlar Belediyemiz tüm imkanlarıyla bölge halkına hizmet ediyor. Halkımız bunu görüyor ve son derece memnun. Yapılan bu çirkin terör saldırısını lanetliyorum. Diyarbakır halkı bundan sonra huzuruna sahip çıkacak ve şiddete hiç bir şekilde prim vermeyecektir " dedi.
Anlamlı ziyaret nedeniyle Ensarioğlu'na teşekkür eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hiç bir saldırısının millete hizmet etme şevklerini kırmayacağını ifade etti.
Ziyarette AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir de katıldı.
Yorum Yazın