TIC HOLDING Header
  • USD 18.641
  • EUR 19.679
  • Altın 1073.483
  • BIST 100 4969.16
  • Genel

CHP'li Atik ve yönetimi, GÜNSİAD'ı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır İl Başkanı Abdullah Atik, GÜNSİAD Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
CHP'li Atik ve yönetimi, GÜNSİAD'ı ziyaret etti
CHP Diyarbakır İl Başkanı Abdullah Atik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Devrim Budak, Ali Faysal Efem, Zahide Felek, Musa Kaya, Rozerin Aslan İçten ile Danışman Hayriye Ensarioğlu, Güneydoğu Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Derneği (GÜNSİAD) Genel Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Derneğin genel merkezindeki ziyarette konuşan CHP’li Atik, GÜNSİAD’ın bölgedeki sivil toplum dinamiğinin en köklü kurumlarından biri olduğunu söyledi. Atik, CHP iktidarında iş dünyasının sorunlarının çözümü için her türlü imkanı seferber edeceklerini söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kamuoyunda merakla beklenen 3 Aralık açıklamasının, ülkenin biteviye ekonomik kriz döngüsünü kıracağını belirten Atik “Artık ekonomik krizi ve bundan sonra da kriz çıkma ihtimalini ortadan kaldıracak bir reçete ile yurttaşlarımızın huzuruna çıkacağız” dedi.

GÜNSİAD Başkanı Bedirhanoğlu da bölge sanayicisinin karşı karşıya kaldığı sorunları aktardı.
Yorum Yazın