![Bilim atölyeleri başlıyor](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/12/47e7d4b6-f98a-4368-b86e-c5bfffc07b41-detail-1.jpg)
Düzce’de minik öğrenciler bilim eğitimi almaya devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından yapılan ve öğrencilerin ilgi ile karşıladığı Bilim merkezinde ağustos ayı ikinci haftasında yaz okulu atölyeleri başlıyor. Bu çerçevede, 9-12 yaş gruplarındaki minikler tasarım atölyesinde, 7 ila 14 yaş arasındaki öğrenciler uzay ve havacılık atölyesinde, 5-6 yaş çocuklar keşif atölyesinde, 9 ila 12 yaş aralığındaki çocuklar robotik ve kodlama atölyesinde, 9-14 yaş aralığındaki çocuklar ise temel bilimler atölyesinde eğitim alacak.