Vatandaşların keyif alabileceği ve yaşamaktan mutluluk duyabileceği yaşam alanları inşa ettiklerinin altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, daha güzel Kocasinan için her alanda çalışmaların aralıksız sürdüğünü vurguladı.
İlçe genelinde yenileme çalışmaların yoğun tempoda devam ettiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar,“ Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ‘Kocasinan’ın her yerinde olacağız’ dedik ve şimdi de Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’nde 30 metre genişliğinde yeni yol çalışması planladığımız program dâhilinde hızlıca devam ediyor. Altyapı çalışmaların tamamlandığı kısımlarda asfaltlama çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Yeni imarlaşan özellikle düşük katlı bağ -safiye niteliğinde bahçeli evlerin olduğu bu bölgede, bu ulaşım aksı son derece önemli ve gereklidir. Bölgede yoğun bir imarlaşma sonucu yoğun bir yapılaşma var. Bu imarlaşmaya eşzamanlı olarak, yol ve altyapı gibi çalışmalarını tamamlayarak, hemşehrilerimize daha güzel yaşam imkanları sunuyoruz. Vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım sağlayabilmek, çevre şartlarının iyileştirilebilmesi ve daha huzurlu bir şekilde yaşam alanları oluşturabilmek için çalışmalarımız hummalı bir şekilde sürüyor. Yapılması gereken tüm çalışmaları program dahilinde yapacağız ve hemşehrilerimin hizmetine sunacağız. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, modern ve konforlu bir ulaşım ağı oluşturma hedefi doğrultusunda ilçe genelinde asfaltlama ve yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini sözlerine ekledi.
![Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan’ın her bir noktasında aralıksız çalışıyoruz”](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/19/2492a5f9-cd95-4689-9d6f-cc1d35da1474-detail-1.jpg)