TIC HOLDING Header
  • USD 19.035
  • EUR 20.515
  • Altın 1186.356
  • BIST 100 4983.96
  • Genel

Bağlar Belediyesi ilklere imza atmaya devam ediyor

Bağlar Belediyesi ilklere imza atmaya devam ediyor. İlçemizde yaşayan 60 yaşın üzerindeki vatandaşlarımıza yönelik “Yaşayan Çınarlarımızla İle İnanç Ve Kültür Gezilerinde” projesini hayata geçiriyoruz. 60 yaşın üzerindeki kadın hemşehrilerimizi ilimizde bulunan ilçelerimizdeki tarihi değeri bulunan mekanlarla buluşturuyoruz.
Bağlar Belediyesi ilklere imza atmaya devam ediyor
Mübarek Regaip Kandili olması dolayısıyla projemizin startını inanç turizminin diyarı Eğil’de başlatıyoruz. Belediyemizin imkanlarıyla kadın vatandaşlarımızı yarın (26 Ocak Perşembe) Eğil’in tarihi ve manevi yerleriyle buluşturuyoruz.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Beyoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek ve Türkiye’de bu anlamda bir ilk olan “Bağlar’ın Yaşayan Değerleri Peygamberler Diyarı Eğil’de” programına siz kıymetli basın mensuplarını davet ediyoruz. Araç imkanı olmayan basın mensupları için yarın (Perşembe) saat 11.00’da Toptancılar Sitesi’nde bulunan Belediyemizin Ana Binası’ndan araç kaldırılacaktır. Program başlama saati :12.30 Program Yeri :Eğil Peygamberler Türbesi ve İlçe Merkezi’ndeki tarihi yerler.
Yorum Yazın