![Aydın Büyükşehir Belediyesi ilk toplantısını gerçekleştirecek](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/04/16/bdc4beac-60ee-4e40-abc3-0a938de55a34-detail-1.jpg)
Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından 2024-2029 döneminin ilk toplantısını Perşembe günü yapacak. Güven tazeleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun başkanlık edeceği ve Aydın’ın 17 ilçesinden 9’unun belediye başkanının Büyükşehir Meclisi’ne ilk kez katılacağı toplantıda; başkanlık divanı, encümen ve komisyon üyelikleri için seçim yapılacak. Öte yandan toplantıda belediyenin 2023 yılına ilişkin faaliyet raporu da görüşülecek.