![Altıntaş İlçe Gençlik Kollarında görev değişimi](https://ogunhaber.com/upload/img/2023/11/15/177858c6-8347-494c-b35d-759744a1dcba-detail-1.jpg)
Konuyla ilgili İl Gençlik Kolları Başkanlığından yapılan açıklamada,” AK Parti Altıntaş İlçe Başkanlığımızda İlçe Gençlik Kolları devir teslim törenini İl Gençlik Kolları Başkanımız Melih Berk Sildir Başkanlığında gerçekleştirdik. Bugüne kadar göstermiş olduğu üstün gayret ve emeklerinden dolayı eski başkan Ahmet Tekin ve değerli yönetimine gönülden teşekkür eder, görevi devralan Furkan Hakan Altınata kardeşimize başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.