“2 YIL TAKSİCİLİK YAPTIM”
Emniyet Taksi Durağı esnafı ile ayak üstü sohbet eden Bakan Selçuk, Ankara Seyran bağlarında 2 yıl taksicilik yaptığını ve meslektaşları olduğunu ifade ederek hayırlı işler dileğinde bulundu. Belediye binası önünde görev yapan polis memurlarıyla da fotoğraf çektiren Selçuk’u, Belediye Başkanı Rafet Vergili ve yardımcıları karşıladı. Makamda basına kapalı gerçekleşen ziyarette Selçuk, Başkan Vergili’den kentteki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra kentten ayrıldı.