TIC HOLDING Header
  • USD 19.172
  • EUR 20.952
  • Altın 1220.564
  • BIST 100 4945.5
  • Ekonomi

TV+ çocukları Kral Şakir'le buluşturdu

- Severek takip ettikleri Kral Şakir karakterleriyle buluşan çocuklar, eğlenceye Zumba Show ile başladı
AA -

İSTANBUL (AA) - Yarıyıl tatilindeki binlerce çocuk, TV+ ana sponsorluğunda Vadistanbul’da düzenlenen çizim atölyesi ve imza gününde buluştu.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Kral Şakir'i ortaya çıkaran Varol Yaşaroğlu ile bir araya gelmenin heyecanını yaşayan çocuklar, çizim atölyesinde ilgiyle takip ettikleri karakterleri çizmeyi öğrendi,

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikteki 3 seansı 1.250 çocuk takip etti. 13:00-20:00 saatleri arasında yapılan ücretsiz programa ilgi akşam saatlerinde daha da yoğunlaşırken etkinlik alanını, ebeveynlerin de olduğu yaklaşık 11 bin kişi ziyaret etti.

Severek takip ettikleri Kral Şakir karakterleriyle buluşan çocuklar, eğlenceye Zumba Show ile başladı.

Yaşaroğlu ile söyleşi yapan çocuklar Kral Şakir’i ortaya çıkaran Yaşaroğlu'ndan çizmeyi öğrendi. Kral Şakir’in yapım şirketi Grafi2000 eğitmeni gün boyu 3 seansta Yaratıcı Çocuk Çizim Eğitimi verdi.

Çocuklar aldıkları eğitimin ardından sahnede Kral Şakir karakterlerini çizdi. Yaşaroğlu ile saat 16:00’da başlayan imza etkinliğinin ardından düzenlenen sahne şovlarıyla eğlenen çocuklar, Kral Şakir ve Fil Necati’yle tanışmanın heyecanını da paylaştı.