İstanbul Sanayi Odası tarafından hazırlanan ’Türkiye’nin İkinci En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu-2023 Araştırması’ sonuçlarını paylaştı. Sonuçlara göre Kırklareli’nden alüminyum, ambalaj, tekstil, gıda, cam ve kağıt karton sanayi alanında üretim yapan 8 firmanın da yer aldı.
Kırklareli’nden 8 firma Türkiye’nin ikinci en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında
İstanbul Sanayi Odası tarafından hazırlanan ’Türkiye’nin İkinci En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu-2023 Araştırması’ sonuçlarını göre Kırklareli’nde 8 firma yer alıyor.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)