TIC HOLDING Header
  • USD 18.575
  • EUR 18.477
  • Altın 1021.853
  • BIST 100 3431.88
  • Ekonomi

DeFacto Gift Club kısa sürede 6 milyon kişiye ulaştı

AA -

İSTANBUL (AA) - DeFacto Gift Club, üyelerine özel fırsatlar ve indirimlerle modaseverlerin favorileri arasına girerek, kısa sürede 6 milyon üyeye ulaştı.

Şirket açıklamasına göre, DeFacto’nun ayrıcalıklı alışverişler için hayata geçirdiği DeFacto Gift Club hızla büyümeye devam ediyor.

30 Eylül 2021’de hayata geçen ve sunduğu avantajlarla dikkati çeken DeFacto Gift Club 6 milyon üyeye ulaştı ve bu sayı her geçen gün artıyor. Türkiye’de modaseverlerden tam not alan DeFacto Gift Club, mağaza ve online platformlardaki müşterilerine aynı deneyimi her kanalda yaşatabilmek için "omnichannel" bir yapıda hizmet veriyor.

Her yaştan her tarza uygun kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaya odaklanan DeFacto’nun bu platformu" İlk Alışverişe Özel %10 İndirim Fırsatı", "Her Alışverişe Özel %3 Gift Puan," Hoşgeldin Paketi" ile "Yüzlerce Lira Değerinde Gift Puan" ve "İlk Online Alışverişe Özel Ücretsiz Kargo" gibi fırsatlarla müşterilerini karşılıyor.

Yıl boyunca ise doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde gift puan sunmasının yanı sıra kişiselleştirilmiş fırsatlar sunuyor.

DeFacto Gift Club, üyelerinin hayatını kolaylaştıran başarılı bir sadakat programı olma yolunda ilerlerken, sürekli yenilenen ve gelişen bir yapıda olması, bu yapıya katılan müşterilerle birlikte kendi dinamizmini koruyup her daim genç ve güncel kalmasını sağlıyor.