TIC HOLDING Header
  • USD 20.884
  • EUR 22.587
  • Altın 1328.681
  • BIST 100 5084.69
  • Ekonomi

Aytemiz Vaay, Plodsi iş birliğiyle müşterilerine plaka üzerinden ödeme imkanı sağlıyor

AA -

ANKARA (AA) - Aytemiz, akıllı plaka uygulaması Plodsi ile iş birliği yaparak müşterilerine plaka üzerinden akaryakıt ödemesi yapma imkanı getirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sürücülerin akaryakıt alışverişi deneyimlerini iyileştirmek için yeni teknolojiler geliştirmeye devam eden Aytemiz, kendi geliştirdiği ve sürücülere araçlarından inmeden akaryakıt alma imkanı veren "Vaay"ın, akıllı plaka uygulaması Plodsi ile entegre çalışması için iş birliği yaptı.

İş birliği sayesinde akaryakıt istasyonlarından yakıt almak isteyen Plodsi kullanıcıları uygulama içindeki akaryakıt bölümünden Aytemiz Vaay'a erişerek yakıt ödemesi yapabilecek. Sürücüler ayrıca Plodsi üzerinden yaptıkları akaryakıt alışverişlerinde Aytemiz Vaay sayesinde yüzde 3'e varan indirim kazanabilecek.

Plodsi'nin yanı sıra Hepsiburada, İş Bankası (Pazarama), Arabam.com gibi kurumlar da kendi mobil uygulamalarının içerisine ekledikleri Vaay fonksiyonu ile müşterilerine online akaryakıt satış hizmeti verebiliyor. Uygulamayı kullanan sürücüler, çeşitli kampanyalara, indirimlere ve birçok teknolojik kolaylığa ulaşabiliyor.