TİC Holding Header
  • USD 31.152
  • EUR 33.842
  • Altın 2038.391
  • BIST 100 9328.16
  • Ekonomi

ATO yönetim kurulu üyeleri, Travel Expo Ankara’da tecrübelerini aktarıyor

Ankara Ticaret Odası (ATO) üyeleri, Travel Expo Ankara 6’ıncı Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Ankara’nın turizm potansiyelini tanıtacak.
Türkiye’nin turizm değerlerinin sergilendiği turizm buluşması “Travel Expo Ankara 6’ıncı Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı” Başkent’in turizm potansiyelini dünyaya tanıtmaya devam ediyor. 19 Kasım’a kadar ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde ziyarete açık olan fuarda Ankara Ticaret Odası (ATO), kurduğu stantla "Kongre ve Ziyaretçi Bürosu" markası altında Ankara’nın turizm potansiyelini, "Health Ankara" markası altında da sağlık turizmi potansiyelini tanıtacak.
Ankara Ticaret Odası’nın alanlarında öncü iş insanlarından oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis-Komite Üyeleri, fuar kapsamında gerçekleşecek oturumlarda dinleyicilerle bir araya gelerek, Ankara’nın turizm potansiyelini ve kendi sektörlerinin turizmden aldığı etkiyi değerlendirecek.
Öte yandan, bugün ise ATO Reklam ve Görsel İletişim Meslek Komitesi Başkanı Derya Filiz Dalga’nın moderatörlüğünü üstleneceği “İnşaat Turizminin Bugünü ve Geleceği” oturumunda ATO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yıldız, TR Invest Yönetim Kurulu Başkanı, ATO Meclis Üyesi Cengiz Gökay ve View Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali İmran Bozdoğan yer alacak.
Bugünün bir diğer oturumu ise Türkiye Kent Konseyleri Birliği Akademik Danışma Kurulu Üyesi, Ankara Kent Konseyi Başkan Vekili Savaş Zafer Şahin’ın açılışında konuşacağı ve Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’un moderatörlüğünü üstleneceği “Turizm Politikalarının Belirlenmesi ve Planlanmasında STK ve Katılım Kültürü” başlığıyla gerçekleşecek. Bu oturumda, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkan Yardımcısı Gaziantep Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi-Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr. Nevide Kimyon, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkan Yardımcısı-Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Sedat Köse ve İstanbul Kent Konseyi Başkanı Tülin Hadi konuşmacı olarak yer alacak.
Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleşen Travel Expo Ankara’nın 19 Kasım Pazar günü 11:30’da 100. Yıl Salonu’nda yapılacak oturumunda Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin konuk olarak bir konuşma gerçekleştirecek.