TIC 600*160
  • Eğitim

YTÜ’de Karadeniz fırtınası esecek

Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik Kulübü tarafından, sosyal sorumluluk projelerine destek amaçlı düzenlenen gecede, tulum, kemençe ve İmera Grubu Karadeniz rüzgarları esecek.
YTÜ’de Karadeniz fırtınası esecek
İSTANBUL / İHA - Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Müzik Kulübü tarafından düzenlenen Karadeniz Gecesi’nde Yıldızlıların yanı sıra tüm öğrenciler, horona, kemençeye ve tuluma doyacaklar.

YTÜ Müzik Kulübü Horon Ekibi tarafından sahnelenecek horon show ve Karadeniz’in efsane müzik aletleri tulum ve kemençe ile gece renklenecek. Hemen ardından da Karadeniz’in yeni sesi İmera Grubu sahne alacak. Doğulusuyla batılısıyla herkesimden öğrenci ve yöreyi Karadeniz kültürüyle kaynaştırmayı hedefleyen etkinliğe, YTÜ Rektörü İsmail Yüksek ve Karadenizli pek çok önemli isim de katılacak.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNE DESTEK
Biletlere, konser öncesi YTÜ Davutpaşa Kampüsü yemekhane binasındaki stantlarda ve konser günü kapı girişlerinden 5 TL ücret karşılığında ulaşılabilecek. Etkinlik gelirini her sene Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk projesine destek amaçlı kullanılırken, gecenin ana sponsoru Of-Hayrat Derneği olacak.

YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Karadeniz Gecesi; 23 Mart Pazartesi günü saat 18.00’de ve tüm öğrencilere açık.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın