![Söke’de Çeltikçi Ortaokulu’nun yerine yapılacak binaların ihalesi Eylül ayında yapılacak](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/23/46bd76f6-47e4-4fde-bb40-c8d334f4cea2-detail-1.jpg)
Eylül ayında yapılacak olan ihalenin ardından, inşaat sürecinin hızlı bir şekilde başlatılması planlanıyor. Yeni okulların, en kısa sürede tamamlanarak öğrencilerin hizmetine sunulması hedefleniyor. Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı, "Bu yeni eğitim yatırımı, Söke’mize büyük bir katkı sağlayacak. Eğitim altyapımızı güçlendirmek ve çocuklarımıza daha iyi eğitim imkanları sunmak için çalışıyoruz," dedi.