Doç. Dr. Burhan İşliyen, öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik söyleşi gerçekleştirdi. Kur’an öğrenimi sürecinde daima öğrencilerin yanında olduklarını ve her türlü ihtiyaçları noktasında destek olacaklarını vurguladı. Ayrıca, ailelere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, Kur’an kurslarına katkı sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.
Doç. Dr. Burhan İşliyen düzenlenen organizasyondan duymuş olduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi:
“Kur’an kurslarımızda görevli hocalarımıza da bu özel gün için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Onların özverili çalışmaları ve emekleri, gençlerimizin dini ve ahlâki hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Yapılan özverili çalışmalar toplumun dini değerlere olan bağlılığını pekiştirmekte ve gençlerimizin manevi yönden gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığı, gelecek yıllarda da benzer etkinlikler düzenleyerek dini eğitimin kalitesini artırmayı ve gençlerimizi sahih dini bilgilerle donatmayı sürdürecektir.”
![İşliyen, Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/23/337929bb-c74d-4491-bef6-260b367db3f9-detail-1.jpg)