Çekerek ilçesine bağlı İshaklı köyü yakınlarındaki ormanlık alanda çıkan ve uzun uğraşlar sonucu söndürülen yangın sonrası jandarma ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. Ekiplerin yürüttüğü çalışma sonrası yangına ateş yakan 2 çobanın sebebiyet verdiği ödlsuldıysç Savcılığın yürüttüğü soruşturma çerçevesinde B.Y. (19) ve S.Y. (22) gözaltına alındı. Şahısların jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü belirtildi.
Yozgat’taki orman yangınında 2 kişi gözaltına alındı
Yozgat’ın Çekerek ilçesinde dün yaklaşık 25 hektar ormanlık alanın zarar gördüğü yangınya 2 çoban gözaltına alındı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)