İHA -
Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında aranan şahıs/şahısların yakalanması ve adalete teslim edilmelerine yönelik yürütülen çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince 4 Aralık 2023 tarihinde ilimiz İpekyolu ilçesinde yapılan çalışmalarda; ‘Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma
veya Sağlama’ suçundan aranma kaydı olan ve toplam 21 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanarak cezaevine teslim edilmiştir” denildi.
![Van'da 21 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2023/12/05/7a25fe2d-7fd9-4a08-93e1-e711e65242cd-detail-1.png)