![Uyuşturucuyla yakalanan şahıs tutuklandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/12/62986b2f-0c5e-4746-a485-90b3f60cbdd5-detail-1.jpg)
Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince Uyuşturucu İmal ve Ticaretine yönelik yapılan çalışmalar aralıksız sürüyor. Çalışmalar kapsamında 11 Ağustos tarihinde Reyhanlı ilçesinde Ü.T. isimli şahıstan; 95 bin 975 adet Captagon ve 1 kg 156 gram toz halde Captagon ele geçirildi. Olayla ilgili olarak Ü.T. hakkında T.C.K 188. maddeden işlem yapıldı. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.