Uludağ’ın eteklerinde bulunan Keles’in Kozbudaklar Mahallesindeki ormanlık alandan yükselen dumanları gören vatandaşlar, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine kısa sürede gelen Bursa Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, alevlere anında müdahale etti. 2 helikopter, 8 arazöz, 4 su tankeri, 3 ilk müdahale aracı, 1 dozer ve 56 personel ile yapılan müdahale sonucu, alevler kontrol altına alındı.
Uludağ’ın eteklerinde korkutan yangın
Bursa’nın dağ ilçesi Keles ormanlarındaki yangın, kontrol altına alındı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)