![Şüpheli şahsın evinde binlerce sentetik ecza hapı ele geçirildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/22/0977d1e4-9ac7-40ba-bc89-244a8f74ecc0-detail-1.jpg)
Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığı ve Manisa İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü tarafından 21 Temmuz Pazar Günü yapılan ortak operasyonda, A.D. (1999/E) isimli şahsın ikametinde yapılan aramada 9 bin 779 adet sentetik ecza hapı, 1 adet 7,65 mm tabanca, 7 adet 7,65 mm çapında tabanca mermisi, 18 adet 100 Amerikan Doları (1800 Dolar) nakit para, 1 adet sustalı kasatura, 2 adet cep telefonu, uyuşturucu madde paketlemede kullanılan muhtelif miktarda ambalaj, poşet ve lastik ele geçirildi. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile olayla ilgili adli tahkikat başlandığı bildirildi.