İHA -
İlçeye bağlı Harman Mahallesi Düvencikuyu Sokak üzerinde meydana gelen olayda; A.C. ile Mustafa Dever arasında tartışma çıkmış, çıkan tartışmanın büyümesi üzerine A.C. yanında bulunan tabanca ile Mustafa Dever'i ateş ederek öldürmüştü.
Otopsi işlemleri tamamlanan Dever'in cenazesi; Hulusi Akar Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Cenaze namazına Dever'in ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
![Sokak ortasında öldürülen şahıs toprağa verildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/08/3b266de1-2a7d-4b23-80f8-d7d9125f8cd0-detail-1.png)