Siverek’e bağlı Otlu köyünde, domates kurutmalığı sergisinde kullanılan naylon çadır, çıkan şiddetli rüzgar nedeniyle metrelerce havaya uçtu. Bir süre havada süzülen çadır bir müddet sonra belgeden geçen elektrik tellerinin üzerine düştü. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.
Siverek’te rüzgar naylon çadırı metrelerce havaya uçurdu
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde rüzgar, domates kurutmalığı için kullanılan çadırı metrelerce havaya uçurdu.