![Ormanlık alanda çıkan yangın ekipleri seferber etti](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/25/df3ec4a5-f315-4c9d-b293-355e5745784d-detail-1.jpg)
Çeşmebaşı Mahallesi Aşıklar Tepe mevkisinde bulunan ormanlık alanda henüz belirlenemeyen sebepten dolayı yangın çıktı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye İtfaiye ve Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sevk edildi. 3 arazöz, 2 itfaiye ekibi, jandarma, SAKTİM ekipleri ve vatandaşların da destek verdiği yangın, uzun uğraşlar neticesinde kontrol altına alınarak söndürüldü. Hususa ilişkin inceleme başlatıldı.