İHA -
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadele çalışmaları sürüyor. Ekipler, son bir hafta içerisinde yaptıkları çalışmalarda 2 kilo 112 gram esrar, 64 gram metamfetamin, 15 gram sentetik kannabinoid ve 37 adet sentetik ecza maddesi ele geçirdi.
Çalışmalar kapsamında gözaltına alınan 3 şüpheli, ‘uyuşturucu madde kullanma ve ticareti yapma’ suçundan sevk edildiği adli mercilerce tutuklanırken, 22 şahsa ise uyuşturucu madde kullanmaktan adli işlem yapıldı. Uyuşturucu ile mücadelenin devam edeceği bildirildi.
![Ordu'da uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/20/aa30d61d-e563-491c-a924-99444d82fad1-detail-1.jpg)