Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerle birlikte 11 ikamete operasyon düzenledi.
Yapılan aramalarda 1 Kalaşnikof marka otomatik tüfek, 21 ruhsatsız tabanca, 20 av tüfeği, 3 bin 53 tabanca fişeği, 670 av tüfeği fişeği, 25 bıçak, 19 şarjör ve silah yapımında kullanılan muhtelif parçalar ele geçirildi.
Operasyonda 11 şüpheli yakalanırken, bu şahısların 2’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.
![Operasyon düzenlenen ikametlerden cephane çıktı: 2 kişi tutuklandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/08/27d08d28-c5b0-475b-91dc-20fc050a730d-detail-1.jpg)