Mal varlığına ve kişilere karşı işlenen suçlarla mücadele ve suçun önlenmesi çerçevesinde Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Sungurbey Polis Merkez Amirliğine bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından il merkezinde 1-13 Temmuz tarihleri arasında yürütülen devriye hizmetleri esnasında 5 bin 320 şahsın GBT kaydına bakıldı, 54 aranan şahıs yakalandı.
Yapılan açıklamada; "İlimiz genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir" ifadeleri kullanıldı.
![Niğde’de Çarşı ve Mahalle Bekçileri 54 aranan şahsı yakaladı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/05/dc034b2d-0020-4222-a59b-418996bdfb22-detail-1.jpg)