İHA -
Alınan bilgiye gmre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sahte alkollü içki üretimi yapan şahıslarla ilgili çalışma yaptı. Ekiplerin çalışmasında Erdemli ilçesi Kargıpınarı Mahallesinde 2 şüphelinin bir ev içerisinde sahte alkollü içki üretimi yaptığı belirlendi.
Bunun üzerine adrese operasyon yapıldı. Operasyonda 2 şüpheli yakalandı, sahte içki üretiminde kullanılan 2 bin 140 litre etil alkol de ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 şüpheli jandarmaya götürüldü.
![Mersin'de sahte içki üreten 2 şüpheli yakalandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/19/82e039d2-562a-41df-a575-ef927126ef90-detail-1.jpg)