Alınan bilgiye gmre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sahte alkollü içki üretimi yapan şahıslarla ilgili çalışma yaptı. Ekiplerin çalışmasında Erdemli ilçesi Kargıpınarı Mahallesinde 2 şüphelinin bir ev içerisinde sahte alkollü içki üretimi yaptığı belirlendi. Bunun üzerine adrese operasyon yapıldı. Operasyonda 2 şüpheli yakalandı, sahte içki üretiminde kullanılan 2 bin 140 litre etil alkol de ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 şüpheli jandarmaya götürüldü.
![Mersin’de sahte içki üreten 2 şüpheli yakalandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/19/e84b9b97-d1b5-4932-9d27-8474e85f5279-detail-1.jpg)