Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 07-14 Temmuz tarihleri arasında yapılan çalışmalarda, 2 adet ruhsatsız tabanca ve 2 adet ruhsatsız tüfek ele geçirilirken, aranan şahıslar kapsamında da 3 şahıs yakalandı.
Ele geçirilen suç unsurları ve toplam 2 olay kapsamında 6 şahıs hakkında gerekli yasal işlemler yapılarak olup şahıslar adli makamlara sevk edildi.
![KOM ekiplerinin çalışmalarında ruhsatsız 4 silah ele geçirildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/15/69dba48c-a6fb-4981-894d-80a8ed3be01a-detail-1.jpg)