İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde terör örgütü DEAŞ’ın eylem ve faaliyetlerinin deşifresine yönelik çalışma yürüttü. Ekipler, örgütle bağlantısı bulunduğu tespit edilen yabancı uyrukluyu M.S.H.A.’yı şehir merkezinde yakaladı. Şahıs, sınır dışı işlemleri için ilgili birimlere teslim edildi.
Kırıkkale’de DEAŞ operasyonunda 1 şüpheli yakalandı
Kırıkkale’de terör örgütü DEAŞ’a yönelik operasyonda 1 yabancı uyruklu gözaltına alındı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)