Edinilen bilgiye göre Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince bir adrese düzenlenen operasyonda; ’Bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık’ suçundan 26 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.K. (28) ile ’Bina içerisinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık’ suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.K. (32) yakalanarak gözaltına alındı.
İşlemleri tamamlanan 2 kişi, tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
![Kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 kişi yakalandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/01/c0d56ff9-67d2-46ed-8a01-cd324365461f-detail-1.jpg)