Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; 28 Temmuz - 04 Ağustos tarihleri arasında kentte vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması ve haksız kazanç sağlayan suçluların yakalanması için çalışma yaptı. Ekipler tarafından yapılan çalışmalarda; 2 bin 738 litre kaçak akaryakıt ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirirken, 29 aranan şahsı da yakaladı.
Ele geçirilen suç unsurları ve toplam 2 olay çerçevesinde 22 şahıs hakkında işlem başlatılarak, adliyeye sevkleri sağlandı.
![Kayseri’de 2 bin 738 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/05/95ddc839-594c-488b-b8f1-5b4681c48a41-detail-1.jpg)