Kars Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce uyuşturucu tacirlerine yönelik çalışmalar sürüyor.
Narkotik ekiplerince yürütülen çalışmalarda durumundan şüphelenilen 1 araç durduruldu. Araçta yapılan aramada 15,29 gram Metamfetamin ele geçirildi. Olayla ilgili olarak şüpheli 2 kişi gözaltına alındı.
Gözaltına alınan şüphelilerden A.İ. “TCK-188 Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bir şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
![Kars’ta uyuşturucu ele geçirildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/05/16/35100800-b98a-4eef-80ee-74ef31e8426e-detail-1.jpg)