Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlattı. Ekipler, şehir merkezinde bir adrese düzenlediği operasyonda 2016’da "kasten öldürme" suçundan 20 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan G.K’yı yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen G.K., cezaevine gönderildi.
Karaman’da 20 yıl hapis cezası bulunan hükümlü operasyonla yakalandı
Karaman’da 20 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü şahıs polisin düzenlediği operasyonla yakalanarak cezaevine gönderildi.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)