Alaçam Jandarma ekipleri devreye esnasında ormanlık alanda bulunan bir araçtan şüphelendi. Yapılan araştırmada kaçak kazı yapan E.Y., N.Y. ve İ.Ş. isimli 3 şahıs suçüstü yakalandı.
Şahıslara ait kazı esnasında kullanıldığı tespit edilen 1 adet metal dedektör, 1 adet el dedektörü, 1 adet alan tarama cihazı, 1 adet çekiç, 1 adet demir keski ele geçirildi.
Olayla ilgili olarak şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.
Kaçak kazı yapan 3 şahıs suçüstü yakalandı
Samsun’un Alaçam ilçesinde kaçak kazı yapan 3 şahıs suçüstü yakalandı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)