Edinilen bilgiye göre, Çavdarhisar istikametinden gelen 16 APJ 381 plakalı araç ile Emet-Tavşanlı istikametinden gelen 43 ACY 451 plakalı araç ile bekleme mevkiindeki kavşakta çarpıştı.
Kazada yaralanan 43 ACY 451 plakalı araçta bulunan H. Gündüz ve ailesinden 3 kişi ile 16 APJ381 plakalı araç sürücüsü ambulansla Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.
Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.
![Emet’te trafik kazası: 5 yaralı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/02/efd99dec-4ccc-47d1-b886-a7e9d2e1c875-detail-1.jpg)