Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, tütün mamulleri kaçakçılığına yönelik çalışma yapıldı. Bu çerçevede 2 şüphelinin ikametinde yapılan aramada, 104 bin dal içi boş bandrolsüz makaron, 6 bin dal doldurulmuş bandrolsüz makaron ve 2 adet tütün doldurma makinesi ele geçirildi.
Şüpheli şahıslar ve suç unsurları hakkında adli işlemlerin başlatıldığı bildirildi.
![Elazığ’da 110 bin dal bandrolsüz makaron ele geçirildi: 2 gözaltı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/25/44ff065f-44c8-4332-9a26-9900cfb5189e-detail-1.jpg)