İHA -
Düzce'de uyuşturucu madde satıcılarına, kullanımına yönelik polis ve jandarma ekiplerince operasyonlar devam ediyor. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerince suçların önlenmesi, azaltılması ve suçluların yakalanması amacıyla 8-14 Temmuz 2024 tarihleri arasında icra edilen operasyonlarda 31 olaya müdahale edilirken uyuşturucu kullanan ve bulunduran 33 kişi hakkında adli işlem yapıldı.
Çalışmalarda; 1 adet sentetik ecza, 28,3 gram esrar, 470,45 gram metamfetamin, 113 gram bonzai, 264 kök kenevir ve 1 adet pipo ele geçirildi.
![Düzce'de 33 şahsa uyuşturucudan işlem yapıldı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/15/a2b85a59-925a-4fbc-ab73-6af95ef0cbe3-detail-1.jpg)