![Denizli’de iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/04/14/c07697cb-8021-4578-8872-699f3aac9052-detail-1.jpg)
Kaza, gece 23.00 sırlarında Merkezefendi İlçesi, Yenişafak Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 20 Y 7085 Abdullah Öğün idaresindeki otomobil ile 20 BG 172 Ali İhsan Tüğdür idaresindeki otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile kontrolü kaybeden otomobillerden biri otobüs durağına çarptı. Kazada araçlarda bulunan 4 kişi yaralandı.
Kazanın ihbarı üzerine bölgeye sağlık, itfaiye ve trafik ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin kazada yaralanan yaralılara yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.