Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çarşamba Cezaevinden firar eden ve hırsızlık suçundan 13 yıl 8 ay 3 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Ş. isimli şahsın Ayvacık ilçesinde saklandığı bilgisine ulaştı. Firari, saklandığı adrese jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı. Şahıs çıkartıldığı adli makamlar tarafından tutuklanarak, Çarşamba A Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.
Cezaevi firarisi jandarma ekiplerince yakalandı
Samsun’da cezaevinden firar eden ve hırsızlık suçundan 13 yıl 8 ay 3 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)