![Burhaniye polisi suçlulara göz açtırmıyor](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/04/17/9636cb25-1128-4e8e-870c-0ec73b02b3fa-detail-1.jpg)
Edinilen bilgilere göre, Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin asayiş olaylarının önüne geçebilmek için yaptığı çalışmalarda, muhtelif bölgelerde yapılan uygulamalarda 7 adet ruhsatsız tabanca ile bir adet tam otomatik tüfek, çok sayıda ve çeşitli ebatlarda silah mühimmatı ve uyuşturucu madde ele geçirildi. Çalışmalar sırasında çeşitli suçlardan kesinleşmiş cezası bulunan 7 kişi de yakalandı.