Alınan bilgilere göre kaza, Bingöl-Elazığ Karayolu Zeki Ergezen Bulvarı’nda meydana geldi. Sürücüleri öğrenilemeyen 27 ANE 765 plakalı kamyon, 12 M 0034 plakalı şehir içi halk otobüsüyle çarpıştı. Haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan 6 kişi tedavi edilmek üzere Bingöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.
Bingöl’de kamyon ile halk otobüsü çarpıştı: 6 yaralı
Bingöl merkezde kamyon ile şehir içi halk otobüsü çarpıştı, 6 kişi yaralandı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)