İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalarda 2 ayrı suçtan aranması olan 13 yıl 4 ay hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanmıştır. Ayrıca, 1 suçtan aranması olan toplam 5 yıl 3 ay hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanmıştır. İlimizde Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması için toplam 2 aranan şahıs yakalanarak ceza infaz kurumuna teslim edilmiştir” denildi.
Bingöl’de hapis cezası bulunan 2 zanlı yakalandı
Bingöl’de aranması ve hapis cezası bulunan 2 zanlı, polis ekiplerince yakalanarak ceza infaz kurumuna teslim edildi.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)