Bilecik İl Jandarma Komutanlığınca ‘Uyuşturucu ile Mücadele’ kapsamında merkeze bağlı Okuluca Köyü’ndfe yürütülen çalışmalarda bir evde kenevir bitkisi yetiştirildiği tespit edildi. Yapılan uyuşturucu operasyonunda; 49 kök kenevir bitkisi ele geçirilerek konuyla ilgili M.Ç. ve M.G. isimli 2 şüpheli yakalandı.
Yakalanan 2 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Bilecik M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.
![Bilecik’te uyuşturucu operasyonu: 2 şüpheli tutuklandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/26/5ab4825c-4a63-401d-85b3-625d78ea8cb6-detail-1.jpg)