![Aydın’da 3 bin 468 şahıs sorgulandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/18/32b7ce2e-f715-4686-9316-8b21a16bbbb9-detail-1.jpg)
Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, genel asayiş ve kamu düzenin devamının sağlanması için denetimler sürüyor. Edinilen bilgiye göre, 47 unsur ve 147 personelin katılımı ile ’Huzurlu Sokaklar Uygulaması’ gerçekleştirildi. Uygulamada; 3 bin 468 şahıs sorgulanırken, çeşitli suçlardan aranan 3 şahıs yakalandı. 464 araç, 130 umuma açık yer, 45 metruk yapı, 69 park-bahçe ve 36 işletme kontrol edildi. Öte yandan 20 araca idari işlem yapıldığı uygulamada 3 araç trafikten men edildi.