Horasan ilçesinde dün ailesiyle pikniğe giden 3 çocuk serinlemek için Aras nehrine girdi. Akıntıya kapılan çocuklardan Murat Sevuk boğularak hayatını kaybederken Yusuf Özer kaybolmuştu. 3 çocuktan Yeser Özer ise yakınları tarafından kurtarılmıştı.
Olayın ardından suda kaybolan Yusuf Özer’i bulmak için yapılan çalışmalar bugün sabah saatlerinde sonuç verdi. Dalgıçlar Yusuf Özer’in cesedini bularak karaya çıkardı.
Aras Nehri’nde kaybolan üçüncü çocuğun cenazesi bulundu
Erzurum’un Horasan ilçesinde serinlemek için nehre giren çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.