İHA -
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte gerçekleştirilen kaçakçılık faaliyetlerine yönelik çalışma başlattı. Ekipler, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kepez ve Muratpaşa ilçelerinde bulunan 2 adrese operasyon düzenledi. Operasyonda, 2 bin 840 litre sahte alkol, 850 elektronik sigara, 16 kilo nargile tütünü, 155 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Operasyon kapsamında 7 şahsa “5607 sayılı Kaçakçılık Kanununa Muhalefet” suçundan adli işlem yapıldı.
![Antalya'da 2 bin 840 litre sahte alkol ele geçirildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/05/493957f7-72d6-4123-ad55-ce287da257bb-detail-1.jpg)